Mēs būsim labākais palīgs, Jūsu uzņēmuma sociālo tīklu uzturēšanā.

pexels-photo-218536
Apkalpojot Jūsu sociālos tīklus, izveidosim esošo un potenciālo klientu datubāzi, kura būs visatbilstošākā mērķauditorija tieši Jūsu produktiem vai pakalpojumiem, jaunāko informāciju, aktuālās akcijas u.c. ātri spēsim nogādāt Jūsu mērķauditorijai.Viens no galvenajiem ieguvumiem ir spēt atbilstoši un ātri reaģēt uz klientu atsauksmēm, neskaidrībām, vēlmēm u.c. Kā galvenais ieguvums, mūsuprāt, ir iespēja ātri palielināt mērķauditorijas apjomu un efektīvi palielināt ienākumus.

Šajā nozarē darbojamies jau vairāk kā 7 gadus, uzkrātās zināšanas un pieredze ļauj mums pielietot efektīvākos paņēmienus kā svarīgāko informāciju nogādāt līdz pašam klientam tam vispatīkamākajā veidā.

Latvijā apkalpojam vienus no lielākajiem uzņēmumiem, kuri mums uzticas jau vairāk nekā 3 gadus.

Draugiem.lv ir lielākais Latvijas sociālais tīkls un vienīgais sociālais tīkls Eiropā, kura apmeklētība savā valstī ir lielāka par Facebook apmeklētību – ap 500 000 portāla lietotāju to apmeklē katru dienu.

Facebook ir globāls sociālais tīkls, kas ļauj attīstīt sava uzņēmuma tēlu gan vietējā mērogā, gan starptautiski. Facebook ir vispopulārākais sociālais tīkls pasaulē, kļūstot aizvien populārākam arī Latvijā, Facebook rada efektīvu vidi produktu un pakalpojumu reklamēšanā – izmantojiet to! Reklamējiet savu uzņēmumu arī ārpus Latvijas robežām, neierobežotā apjomā. Facebook piedāvā arī efektīvus risinājumus, kas palīdz informāciju nogādāt tūkstošiem cilvēku.

Twitter – daudzi to lieto, jo tas ar notikumu, informācijas un linku palīdzu uztur kontaktus. Uzņēmēji Twitter izmanto attiecību veidošanā, zīmola menedžmentā, klientu apkalpošanā un sabiedriskajās attiecībās. To dažkārt apraksta kā “interneta SMS”.

Instagram – produktu un pakalpojumu pārvēšana iekārojamos “must have” ir vienkārši ar šo palīgu, piedāvājam precīzu mērķa auditorijas atlasi. Saskaņā ar 2014. gada augusta datiem 50% pakalpojuma lietotāju ir Android lietotāji, otri 50% — Apple, apmēram 2⁄3 lietotāju ir sievietes.

Uzticiet sava uzņēmuma sociālo tīklu grožus, mēs pelnīsim Jūsu labā.

Kāpēc tieši mēs?

  • Vairāk kā 7 gadu pieredze šajā jomā;
  • Mūsu komandā strādā 3 dizaineri, kas sagatavos visus apskates materiālus un akcijas, kas vienmēr būs augstākajā līmenī un pēc pēdējām tendencēm;
  • Labākais un stabilākais partneris šajā jomā, (ierakstu laiks nemainīgs, pēc vienošanās);
  • Vienmēr esam ļoti atsaucīgi, katra ideja ir realizējama;
  • Mūsu lielā pieredze mājas lapu izstrādē;
  • Atskaišu sistēma;
  • Klientu pieejas panelis.