fotogrāfijai ir informatīvs raksturs
CHD 7 Lejupielādēt bukletu

Mobilais kases aparāts. Mazs, kompakts, mobils

Cena: 370.00

Cena norādīta par bāzes komplektācijas modeli bez papildus aprīkojuma

Opcijas


Apraksts

CHD 7 ir jaunas paaudzes mobilais kases aparāts. CHD 7 ir ideāls risinājums nelielām tirdzniecības vietām, kur kompaktumam un mobilitātei ir noteicošā loma. Kases aparāta kompaktais un mūsdienīgais dizains ļauj ērti strādāt, gan turot to rokā, gan arī stacionāri novietojot to uz letes! Liels LCD displejs un apgaismota klaviatūra nodrošina ērtu darbu ar kases aparātu jebkādos apstākļos. CHD 7 sver tikai 500 gramus!

Funkcionalitāte

Neskatoties uz tā kompaktumu, CHD 7 sevī apvieno visas funkcijas, kas nepieciešamas ikdienas darbam ar kases aparātu. Tāpat CHD 7 ir iespējams savienot ar datoru, lai iesūtītu jaunas preces kasē un nolasītu realizācijas datus no kases aparāta. Tagad kopā ar kases aparātu piedāvājam datorā instalējamu programmatūru, kura ļauj ērti iesūtīt preces kases aparātā un saņemt no kases aparāta realizācijas atskaites un aplūkot tos Excel tipa programmās. Programmatūru ECRConfigurator ērtam darbam ar kases aparātu iespējams lejupielādēt no mūsu mājas lapas.

Svītru kodu skaneris

Svītru kodi jau daudzus gadu desmitus atvieglo pārdevēju darbu tirdzniecībā. Līdz šim svītru kodu skaneris bija ierīce, kas pieslēdzama pie kases aparāta. Ar CHD 7 esam radījuši kases aparātu, kurā svītru kodu skaneris ir jau integrēts– tādējādi tirdzniecības vietā tiek nodrošināta pilnīga mobilitāte! Izvēlieties CHD 7 modeli ar iebūvēto svītru kodu skaneri, ja Jūsu tirdzniecības vietā preces ir marķētas ar svītru kodiem!

Mobilitāte kustībā

Izvēlieties CHD 7 versiju ar iebūvēto GSM/GPRS bezvadu datu pārraides moduli un iegūstiet iespēju pārsūtīt datus atrodoties kustībā!

Barošana 

Jaudīgs akumulators nodrošina mobilu darbu ar kases aparātu līdz pat 8 stundām. Ja nepieciešams strādāt ar CHD 7 ilgāk – nomainiet izlādējušos akumulatoru pret uzlādētu un turpiniet darbu. Kompaktuma principu esam attiecinājuši arī uz akumulatoru uzlādēšanu – CHD 7 akumulatoru uzlādēšanai nav nepieciešama papildu ārējā lādēšanas bāze! Pievienojiet barošanas vadu akumulatoram, un tas uzlādēsies pats.

CHD 7 ar svītru kodu skaneri un GSM/GPRS datu pārraides funkciju ir atsevišķas iekārtu modifikācijas.

EKA parametri

PLU skaits: Līdz 5000
Nodaļu skaits: 8
Apmaksas veidu skaits: 3
Valūtu skaits: 5
Kasieri, lietotāji: 20
Čeka galva: 7 rindas
Grafiskais Logo:
Elektroniskais žurnāls:

Fiziskie parametri

Izmēri: 85 x 220 x 50/65 mm
Svars: 500g
Korpuss: Plastmasa
Korpusa krāsa: Tumši pelēka
Barošana: 9V, 1A
Darbības temperatūra: -100С līdz +480С
Taustiņi: 35 (apgaismoti)
Klienta displejs: 1 rinda, 10 ciparu zīmes
Kasiera displejs: LCD, grafisks, 128 x 64 punkti
Komunikāciju porti: 1xUSB, 1xRS232
WAN: GSM/GPRS (papildus opcija)

Printeris

Printeris: termo, easy-laod
Printera dzīves cikls: 50 km
Drukas ātrums: 60 mm/s max
Drukas platums: 57mm
Kolonnu skaits: 32

Skaneris

Skanera tips: Lāzers (papildus)

Barošana

Akumulators: Li-Ion
Darbības ilgums: Līdz 8 stundām

Jautāt cenu - Kases aparāts CHD 7